PRODUCENT SZTACHET PLASTIKOWYCH

PRODUKCJA - DYSTRYBUCJA - SPRZEDAŻ

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Do produkcji sztachet wykorzystywane są sprawdzone w branży budowlanej materiały najwyższej jakości odporne na promieniowanie UV, mróz oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu nasze sztachety nie tracą swojego koloru i nie wymagają malowania ani żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Nasza firma powstała w 1995 roku i od samego początku zajmowała się produkcją sztachet, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie w tej branży oraz cieszymy się zadowoleniem klientów. Nasze produkty charakteryzują się trwałością, eleganckim wyglądem, praktycznością i prostotą montażu.  Dzięki współpracy z polską firmą od 2015 roku poszerzamy naszą ofertę o:

  • sztachety pcv o dowolnej długości (do 240 centymetrów) w kolorze białym
  • słupki ogrodzeniowe, które mogą być również wykorzystane jako poręcz.

 

Do produkcji wykorzystywane są sprawdzone w branży budowlanej materiały najwyższej jakości odporne na promieniowanie UV, mróz oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu nasze produkty nie tracą swojego koloru, nie pękają i nie wymagają malowania ani żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Szczegółowe informacje dotyczące kolorów, długości i wzorów poszczególnych produktów znajdą Państwo w powyższych zakładkach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

ZAPEWNIAMY KONKURENCYJNE CENY!

P.P.H.U. OLOPLAST - Produkcja sztachet plastikowych Kęty
ul. Kęckie Góry Północne 44a, 32-650 KĘTY
787-716-874
kontakt@sztachetki-plastikowe.pl